Hibaüzenet

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls _menu_load_objects() függvényben (/home/edenkert/domains/edenkertfaiskola.hu/public_html/includes/menu.inc 569 sor).

Kedves Érdeklődők!

Az Édenkert Faiskolai Lerakat 2012.március 16.-án nyitotta ki kapuit Vas megye keleti részén, Kemeneslaja kulturális és közigazgatási központjában, Celldömölkön, Sárvár és Pápa közt félúton. A saját parkolóval rendelkező 1700m2-es lerakat könnyen megközelíthető, csupán 300m-re fekszik az autóbusz- és vasútállomástól, a vasúti felüljáró szomszédságában.

Mivel Celldömölkön és közvetlen környékén számos kiskert, gyümölcsös, szőlőültetvény és hétvégi ház található, ezért úgy gondoltam biztosan sokan örülnének, ha nem kellene kilométereket utazniuk, hogy beszerezzék kertjükbe a kívánt szezonális növényeket.

Árukészletem alapját képezik az örökzöldek,díszfák,díszcserjék,egynyári és évelő virágok,muskátlik és balkonnövények,különböző típusú termő- és virágföldek,valamint a tavaszi és őszi idényre jellemző gyümölcsfák,szőlőoltványok illetve bogyósok és rózsatövek.

A vásárlói igényeknek megfelelően fokozatosan bővülő kínálattal és szakmai tanácsokkal várok minden betérő Érdeklődőt, legyen akár kertész, kiskerttulajdonos, kertépítő vagy szőlősgazda.

Célom hogy az Édenkertbe tett első látogatás után kedves Vásárlóim évről évre nagyobb elégedettséggel térjenek

Üdvözlettel:

Csizmazia Szabolcs